top of page
messe-basel-gd9a28b859_1920.jpg

Czech Develop Services

V naší developerské firmě s celou řadou služeb pro naše klienty. Specializujeme se na výstavbu bytových a rodinných domů v Praze a poskytujeme inženýrské řešení pro developery. S naší vlastní stavební firmou Kodaňská stavební s.r.o. jsme schopni úspěšně realizovat rozsáhlé developerské projekty a další zakázky.

Naše týmy odborníků se s vášní a pečlivostí věnují každému detailu, abychom vytvářeli moderní a kvalitní nemovitosti, které vyhovují potřebám a přání našich klientů. Jsme vždy otevřeni spolupráci s malými i velkými developery, kteří chtějí dosáhnout úspěchu ve svých projektech. Kromě toho nabízíme také prodej nemovitostí a odborné poradenství, abychom našim zákazníkům poskytli komplexní a špičkové služby v oblasti stavebnictví a developerských investic. Naše dlouholeté zkušenosti, transparentnost a profesionální přístup nás řadí mezi nejrespektovanější jména v této oblasti.

Jedním z našich hlavních cílů je vytvářet nemovitosti, které přinášejí dlouhodobou hodnotu a spokojenost našim klientům. Díky pečlivému plánování a preciznímu provedení dosahujeme vynikajících výsledků a tím si získáváme důvěru našich klientů. Jsme hrdi na to, že naše práce přispívá k urbanistickému rozvoji Prahy a okolí.

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální společnost, která vám pomůže s realizací vašich stavebních projektů, jsme tu pro vás. S Czech Develop Services a naší vlastní firmou Kodaňská stavební s.r.o. získáte kvalitní služby a spolehlivého partnera na každém kroku vaší stavební cesty. Jsme připraveni vám pomoci s vašimi ambiciózními plány a vytvořit společně skvělé nemovitosti.

Vedení společnosti

color1_icon_transparent_background.png

Josef Novák

Ředitel Czech Develop Services s.r.o.

j.novak@czdevelop.cz

tel: +420 603 44 23 47

color1_icon_transparent_background.png

Martin Novák

Jednatel Czech Develop Services s.r.o.

m.novak@czdevelop.cz

tel: +420 603 27 90 60

color1_icon_transparent_background.png

Jiří Morávek

Jednatel Kodaňská stavební s.r.o.

cgsro@seznam.cz

tel: +420 777 72 08 21

color1_icon_transparent_background.png

Josef Dufek

Ředitel Kodaňská stavební s.r.o.

josefdufek1975@gmail.com

tel: +420 603 44 23 47

bottom of page