top of page

Řadový dvojdům v Jinočanech

Luxusní bydlení v srdci JInočan. Jedná o dva řadové rodinné domy, u kterých je kladen důraz na kvalitu a udržitelnost. nejvyšší kvalita výstavby a vybavení je samozřejmostí. Projekt je zároveň unikátní svojí zelenou střechou, na kterou je výstup přímo z horních bytů a je plně obyvatelná. Na střechách jsou použity takové rostliny, které budou dopřávat dostatečné soukromí na střeše, budou fungovat jako přirozená bariera proti větru a mimo jiné při přípravě pokrmů u grilování nebo vaření bude vždy dostatek čerstvých bylin.

Bytové jednotky jsou již zařízeny veškerými vestavěnými skříněmi, kuchyní a spotřebiči, které by neměli v žádné kuchyni chybět.

stažený soubor (9).jpeg

Bytový dům v Modřanech

Bytový dům v Modřanech se nyní nachází ve fázi dokončování projektové dokumentace ke stavebnímu povolení. bytový dům bude o 6 bytových jednotkách ve 3 nadzemních podlažích. Stavba se bude nacházet v klidné části Městské časti Modřany a přímo sousedící parku na okraji Komořan. Byty jsou umístěny ve svahu a z vyších pater bude nádherný výhled na zbraslav a přiléhající údolí. V následujících letech lokalita bude ještě žádanější kvůli plánovanému největšímu parku a revitalizaci soutoku Berounky a Vltavy. Již brzy zahájíme předprodeje pro tento projekt.

Image18.jpg

Rodinné domy v Osnici

Ve spolupráci s naším partnerem CM Fond a.s. realizujeme výstavbu 5 rodinných domů ve velmi žádané lokalitě Jesenice - Osnice. Parcely se nacházejí v dochozí vzdálenosti od soukromé Canadian International School. Lokalita je velmi klidná s dobrou občanskou vybaveností a na okraji. V Jížní strany jsou všechny zahrady bez souseda s výhledem do krajiny. Lepší bydlení pro rodiny se opravdu hledá velmi těžko. V tuto chvíli probíhá výstavba již dvou RD a zbylé tři jsou ve fázi přípravy stavby.

WhatsApp Image 2023-01-11 at 16.55.34.jpeg
bottom of page